وکیل طلاق توافقی

وکیل طلاق توافقی به عنوان یکی از دپاتمان های گروه وکلای پونک با بهره گیری از تخصص و تجربه کاری وکلای خود و ارائه مشاوره طلاق رایگان و مشاوره طلاق تلفنی و قبول وکالت توسط وکیل عالی طلاق و در قالب یک تیم حقوقی از وکیل ازدواج و طلاق پایه یک دادگستری از ابتدا تا انتها تمام اقدامات لازم را انجام خواهد داد به طوری که نیازی به حضور زوجین نخواهد بود.

طلاق توافقی آن چنان که از اسم آن برمی‌آید طلاقی است که زوجین بر پایه توافق و سازش با یکدیگر در تمام امور مشترک خود اعم از حقوق مالی( مهریه، نفقه، اجرت المثل) حضانت فرزندان جهیزیه و….. از یکدیگر جدا می شود.

طلاق توافقی می تواند:

۱-با حصول سازش و توافق در خصوص تمامی مسایل  و موارد مابین زن و مرد اعم از حقوق مالی و غیرمالی و مراجعه به دادگاه جهت اخذ گواهی عدم امکان سازش سپس دفاتر طلاق جهت جاری نمودن صیغه طلاق.

۲-توکیل حق طلاق از طرف مرد به زن به این معنا که مرد با حضور در دفاتر اسناد رسمی یا شرط ضمن عقد نکاح به زن وکالت می دهد که با مراجعه به دادگاه درخواست طلاق کند در این صورت با توجه به اینکه انجام وکالت در محاکم دادگستری منوط به داشتن پروانه وکالت می باشد زن به ناچار می بایست وکالت اخذ شده ازطرف مرد را به وکیل دادگستری توکیل کند تا به وکالت از طرف مرد زن را طلاق دهد.

اولین قدم طلاق تصمیم زوجین با جدایی و مراجعه به مراکز مشاوره بهزیستی می باشد هزینه وکیل طلاق و قیمت وکیل طلاق در گروه وکلای پونک به نسبت سایر دفاتر حقوقی و موسسات کمتر به شکلی که طلاق توافقی سریع و از مزایای وکیل طلاق ارزان بهره مند می گردند دفتر حقوقی پونک با مهیا نمودن محیطی جهت مشاوره طلاق رایگان مشاور طلاق تلفنی مشاوره طلاق آنلاین مشاوره طلاق در تهران و بهره مندی از وکیل عالی طلاق وکیل ازدواج و طلاق و وکیل طلاق توافقی آماده خدمت رسانی حقوقی می باشد.

اولین قدم طلاق مراجعه به وکیل طلاق خوب است. وکیل طلاق توافقی خوب میتواند با دانش و تجربه خود پرونده شما را به نتیجه برساند. دپارتمان تخصصی ما با محیا نمودن شرایط مشاوره حضوری و یا غیر حضوری به شکلی که از وکیل طلاق توافقی آنلاین بهره مند گردید در جهت خدمت رسانی هرچه بهتر گام بر میدارد. در این میان یکی از دغدغه های موکلین انجام امور حقوقی در کوتاهترین زمان می باشد که علی رغم اینکه زمان دادرسی در اختیار مرجع قضایی می باشد که به تناسب میزان پرونده های ورودی متفاوت است و از حیطه اختیار وکیل خارج می باشد گروه وکلای پونک در کوتاهترین زمان قانونی مبادرت به طرح دعوی و اخذ نتیجه میگردد و انجام طلاق توافقی سریع را می توانید به ما بسپارید. یکی دیگر از دغدغه های مراجعین هزینه وکیل طلاق یا قیمت وکیل طلاق است که این اطمینان داده می شود که وکیل طلاق ارزان و متبحر در دفتر حقوقی پونک آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

گروه وکلای پونک واقع در غرب تهران آماده خدمت رسانی حقوقی اعم از وکالت و مشاوره طلاق در تهران به صورت مشاوره طلاق حضوری و مشاوره طلاق آنلاین به همشهریان عزیز که نیاز به وکیل طلاق متبحر دارند می باشد.