وکیل طلاق

وکیل طلاق خوب میتواند با دانش و تجربه خود پرونده شما را به نتیجه برساند. دپارتمان تخصصی ما با محیا نمودن شرایط مشاوره حضوری و یا غیر حضوری به شکلی که از وکیل طلاق آنلاین بهره مند گردید در جهت خدمت رسانی هرچه بهتر گام بر میدارد. در این میان یکی از دغدغه های موکلین انجام امور حقوقی در کوتاهترین زمان می باشد که علی رغم اینکه زمان دادرسی در اختیار مرجع قضایی می باشد که به تناسب میزان پرونده های ورودی متفاوت است و از حیطه اختیار وکیل خارج می باشد گروه وکلای پونک در کوتاهترین زمان قانونی مبادرت به طرح دعوی و اخذ نتیجه میگردد و انجام طلاق سریع را می توانید به ما بسپارید.

گروه وکلای پونک با بهره گیری از تخصص و تجربه کاری وکلای خود و ارائه مشاوره و قبول وکالت در قالب یک تیم حقوقی از وکلای پایه یک دادگستری از ابتدا تا انتها تمام اقدامات لازم را انجام خواهد داد به طوری که نیازی به حضور زوجه نخواهد بود.

گروه وکلای پونک واقع در غرب تهران آماده خدمت رسانی حقوقی اعم از وکالت و مشاوره به همشهریان عزیز که نیاز به وکیل طلاق در تهران ، وکیل طلاق سعادت آباد ، وکیل طلاق صادقیه ، وکیل طلاق پونک ، وکیل خانواده جنت آباد و به طور کلی وکیل طلاق غرب تهران می باشند و به عنوان وکیل خانواده خوب مورد تأیید موکلین بوده و می باشد است.

طلاق در لغت به معنای فقدان قید و رها کردن لجام به کار رفته و از منظر حقوقی ایقاعی تشریفاتی است که به موجب آن مرد به اذن یا حکم دادگاه زنی را که به طور دائم در قید زوجیت اوست رها می سازد. بر اساس این تعریف طلاق عمل حقوقی است یکطرفه که تنها به اراده مرد یا نماینده او واقع می شود و زوج می تواند هرزمان حتی بدون دلیل با رعایت شروط مقرر در قوانین از جمله پرداخت مهریه ، نفقه ، اجرت المثل و شرط تصنیف(پرداخت نصف دارایی زوج به زوجه) و تعیین و تکلیف در خصوص حضانت فرزندان اقدام به طلاق همسرش نماید.

البته منظور آن نیست که زن هرگز نمیتواند درخواست طلاق کند بلکه زن میتواند با شرایط مقرر در قانون اعم از عدم پرداخت نفقه ، غیبت زوج ، عسر و حرج زوجه ….  مرد را مجبور نماید که او را طلاق دهد و دادگاه نیز حکم به طلاق می دهد.

نوع دیگری از طلاق نیز به طلاق توافقی معروف است که از ۲ طریق امکانپذیر است:

۱-با حصول توافق و سازش در خصوص تمامی مسایل و موارد مابین زن و مرد اعم از حقوق مالی و غیرمالی و مراجعه به دادگاه جهت اخذ گواهی عدم امکان سازش سپس دفاتر طلاق جهت جاری نمودن صیغه طلاق.

۲-توکیل حق طلاق از طرف مرد به زن به این معنا که مرد با حضور در دفاتر اسناد رسمی یا شرط ضمن عقد نکاح به زن وکالت می دهد که با مراجعه به دادگاه درخواست طلاق کند. در این صورت با توجه به اینکه انجام وکالت در محاکم دادگستری منوط به داشتن پروانه وکالت می باشد زن به ناچار می بایست وکالت اخذ شده از طرف مرد را به وکیل دادگستری توکیل کند تا به وکالت از طرف مرد ، زن را طلاق دهد.

اگرچه الزامی بر گرفتن وکیل برای طلاق وجود ندارد ولی با گرفتن وکیل جهت طلاق می توانید با بهرمندی از  بهترین وکیل طلاق مسیر پرونده خود را به سوی موفقیت سوق داده و به نتیجه دلخواه خود برسید.